Vyřízení reklamace

Máte problém se svým iPhonem, který je stále v záruce? Nejenom, že Vám zapůjčíme po celou dobu náhradní telefon, ale reklamaci za Vás i vyřídíme!


Bohaté zkušenosti s vyřizováním reklamací!

Díky našim zkušenostem dokážeme přesně specifikovat závadu (často i více závad) na Vašem telefonu a vyřídit reklamaci tak, aby nedošlo k jejímu zamítnutí.

Za dobu, co provozujeme iPhone půjčovnu jsme stihli úspěšně za naše klienty vyřídit desítky reklamací bez jediného problému.
Všichni klienti, kteří doposud využili tuto službu získali nový iPhone (respektive tzv. refurbished)!

Bojujeme proti nekalým praktikám některých prodejců!

Aktivně chráníme práva spotřebitelů i podnikatelů před pochybnými prodejci použitých, ale i nových telefonů. Setkali jsme se osobně s přístupem, který nám ukázal, že i v dnešní době narazíte na šmejdy, kteří se snaží krátit práva kupujících. Zamítnuté reklamace, 60 denní lhůty, lži a výmluvy. Přesně s těmito prodejci máme zkušenosti a víme jak na ně! Obraťte se na nás, rádi Vám s reklamací pomůžeme.

Vyřízení reklamace - 990 Kč

Už žádné starosti s reklamací Vašeho iPhonu. Za poplatek 990 Kč bez DPH za Vás vyřídíme veškeré procesy, které jsou u reklamace potřeba. Podrobně sepíšeme závadu/závady Vašeho telefonu, abychom snížili možnost zamítnutí reklamace. Podle dostupných možností osobně doneseme telefon prodejci nebo přímo do autorizovaného servisu. Po vyřízení zařízení převezmeme a v případě zájmu obnovíme Vámi zálohovaná data zpět. Poskytujeme zákaznický servis, který tu ještě nikdy nebyl!

Máte zájem u toto službu? Volejte na 736 458 433!